יום שני, 18 בנובמבר 2013

צפייה ישירה , להיות איתה פרק 1 לצפייה ישירה

להיות איתה פרק 1 לצפייה ישירה

להיות איתה פרק 1 לצפייה ישירה. הסדרה של אסי עזר עוד לא הגיע לטלוויזיה בגלל שיבושים במערכת אך היא כבר דלפה לרשת. הסדרה מספרת את סיפורם של זוג לא שגרתי. הוא בחור פשוט מבית עני יחסית מבת ים. אביו הוא אופה והוא אחראי על כלכלת המשפחה. בנו של האופה מרגיש שמשהו מפריע לו בחייו העכשוויים. הוא מחפש עניין בחיים. יש לו חברה כבר 9 שנים. היא בחורה מצחיקה וטיפה מטורפת שכל הזמן ממציאה לו דברים חדשים. היא מנסה לגרום לו להתאהב בה באמת ולהתחתן איתה כיוון שהיא מרגישה שהוא מתרחק ממנה. הבחור עובד בתור ברמן בתל אביב וחוזר הביתה מאוחר כל יום. נראה כי חייו כבר לא יתקדמו מעבר לזה והוא מרגיש שהוא מדשדש במקום.


סיפור אהבה יפיפה
לחצו כאן כדי לצפות בלהיות איתה פרק 1. יום אחד הבחור רואה בעיתון בחורה יפיפיה. יום למחרת הוא חזר מהעבודה ופתאום עצרה לידו מכונית שחורה וכשהחלון נפתח הוא ראה אותה מביטה אליו בין כל הפרצופים. הוא נשאר המום. היא ניסתה לדבר איתו בזמן שהחברות שלה מצחקקות לידה אך הוא היה עדיין המום ולא יכל לדבר. כך הוא חזר לביתו במחשבה שהפסיד משהו משמעותי. היא חזרה לביתה כשהוא עדיין בראשה. היא החליטה שהוא בחור יפה אבל מוזר. הוא לא יכל לשכוח ממנה במשך כל השבוע וניסה למצוא אותה עד שנתקל בה שוב באחד הרחובות בתל אביב. הפעם הוא תפקד טוב יותר והוא התחיל לדבר איתה. בהתחלה היא לא זכרה מיהו אך מהר מאוד נזכרה בעיניים שלו.

מתי תצא הסדרה
לצפייה ישירה בלהיות איתה פרק 1 לחצו כאן. הסדרה הייתה אמורה לעלות באוקטובר 2013. היו פרומואים אינטנסיביים, וכולם דיברו על הסדרה החדשה והראשונה שכתב והפיק אסי עזר. הבעיה היא שמשום מה הסדרה לא עלתה לשידור וכאילו נעלמה לחלוטין כלא הייתה. אחרי כמה זמן, כשהצופים הנלהבים כבר שכחו את צירוף המילים "להיות איתה" פתאום חזרו הפרסומים והסדרה התעדתה לעלות בנובמבר. נקווה שהפעם זה באמת יקרה או שלפחות יודלפו עוד פרקים לרשת. בינתיים אתם יכולים לצפות בפרק הראשון כאן אצלינו

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה